You are currently viewing Akademia Aktywnego Malucha „Start”
Friendly kids

Akademia Aktywnego Malucha „Start”

Sportowe, mobile przedszkole, którego instruktorzy dojeżdzają do swoich podopiecznych, bez konieczności wyjazdu do centrum większego miasta.

Realizacja zajęć w różnych lokalizacjach.

Realizacja zajęć na czystych, bezpiecznych i ładnych salach sportowych.

Realizacja zajęć w czasie wakacji – dzieci lubią aktywnie się bawić cały rok, więc dlaczego na czas wakacji przerywać działalność sportowego przedszkola?

Nauka i wychowanie poprzez sportową zabawę w bezpiecznym środowisku. Nie tylko fizyczne bezpieczeństwo, ale przede wszystkim stworzenie atmosfery i otoczenia dającego poczucie psychicznego bezpieczeństwa, które sprzyjają harmonijnemu rozwojowi.

Zajęcia sportowe ogólnorozwojowe – holistyczne, dbające o różne aspekty. Szerokie działanie – szerokie efekty.

Zajęcia multidyscyplinarne – pokazujące różnorodność form aktywności sportowej, dające możliwość poznania przez dzieci elementów różnych gier zespołowych takich jak koszykóka, siatkówka, piłka ręczna czy noża, oraz różnych sportów indywidualnych – LA czy gimnastyka. Przygotowujące dzieci do wyboru swojej ulubionej dyscypliny.

Zajęcia dbające o zdrowie dzieci – dbałość o prawidłową postawę, o pozytywne nawyki ruchowe.

Zajacia uczące dyscypliny, punktualności, obowiązkowości, systematyczności, pokazujące, że jest czas na zabawę i na obowiązki związane z dbałością o sprzęt sportowy.

Zajęcie przekazujące wiedzę na temat zdrowego odżywiania – mówiące co warto jeść, a czego nie w przystępny dla dzieci sposób.

 

Jako mamy swoich prywatnych dzieci właśnie takich zajeć szukałyśmy!!!

Robimy je dla Was i swoich pociech!!!

 

 

 

Dodaj komentarz